Web Analytics

Egzona e Albatritit del në iftar me shoqe, kaq bukur janë rregulluar të gjitha

Botuar nga: InfoKosova

Egzona Muqiqi u be e njohur per publikun si bashkeshortja e kengetarit Albatrit Muqiqi.

Tashme ajo zoteron biznesin e saj e qe eshte aktive duke realizuar fustanet me te bukura.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka dalë në iftar me mikeshat e saj dhe të gjitha po duken tjeter bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT