Web Analytics
BallinaSHOWBIZAlbina sapo doli nga frizerka, vjehrra do të bëjë lum për të

Albina sapo doli nga frizerka, vjehrra do të bëjë lum për të

Albina Kelmendi vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, tejet e talentuar dhe mjaft atraktive ajo shpejt e fitoi publikun e saj.

Ajo këtë vit është martuar dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Albina sot është rregulluar tek grimerja  dhe ndau nje imazh tejet me fansat e saj te shumte ne numer, kengetarja shihet tejet e zbukuruar dhe po duket tejet bukur.

Vjehrra do të bëjë lum për Albina Kelmendin./ORAinfo/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit