Web Analytics

Arbana i shkurton dhe i ngjyros flokët, po duket krejt ndryshe, s’do ta njihni

Botuar nga: InfoKosova

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma.

Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet se i ka shkuartuar dhe ngjyrosur flokët, e që po duket shumë bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT