Web Analytics

Ky veprim i Romeos po e shqetëson shumë Donaldin

Botuar nga: InfoKosova

Romeo Veshaj është bërë pjesë e ‘Big Brother VIP Albania’ qe nga dita e parë.

Mungesën e tij po e vuan më së shumti vëllai binjak i tij Donaldi ketë e ka treguar edhe ai përmes një ‘Instastory’.

Donaldi shprehet se “Jam pa gjumë sepse e kam parë bigun si gjithmonë deri në 4 të mëngjesit, ky bigu na ka hapur punët, se di sa mund të shty kështu”.

Kujtojmë se dhe Romeo ka treguar se i mungon mjaftë shumë Donaldi aty.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT