Web Analytics

Arbana Osmani ndjen ‘mall’ pёr Luizin dhe Kiarёn, publikon kujtimin më të bukur të BBVA 2

Botuar nga: InfoKosova

Arbana Osmani sigurisht qe po i mungon televizionit, dhe gjithe adhuruesve te saj, mirepo ajo eshte tejet active ne rrjetet sociale.

Pak minuta me pare ajo ka sjell ne kujtim kengen e Elvana Gjates – Tavolinen e merzise , e cila ishte kenduar nga Kiara mbrenda BBVA 2 , ku Luizi ishte ne juri .

Arbana teksa kendon te gjithve na shkoj ne mendje interpretimi I Kiares me shume sesa kenga oregjinale e Elvanes./VEQSHQIP/

Shiko video:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT