Web Analytics

Arbenita me rroba firmato e papuçe te 99 centve

Botuar nga: InfoKosova

Arbenita dhe Fero festuan ditëlindjen e dytë të vajzës së tyre.

Arbenita u shfaq me fustan të katër me grim e frizurë që e bënin të shkëlqente.

Por siç duket Arbenita, pa dashje bëri një gabim, që ia shëmtoi dukjen e saj.

Papuçet, që i mbante të mbathura nuk i shkonin aspak me dukjen dhe veshjen./kosovarja/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,066FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT