Web Analytics
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
20.7 C
Pristina

Arbenita me rroba firmato e papuçe te 99 centve

Arbenita dhe Fero festuan ditëlindjen e dytë të vajzës së tyre.

Arbenita u shfaq me fustan të katër me grim e frizurë që e bënin të shkëlqente.

Por siç duket Arbenita, pa dashje bëri një gabim, që ia shëmtoi dukjen e saj.

Papuçet, që i mbante të mbathura nuk i shkonin aspak me dukjen dhe veshjen./kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika