Web Analytics

Arjola publikon fotografi, vëmendje merr komenti i Atdheut

Botuar nga: InfoKosova

Aktorja dhe ish-konkurrentja e “BBV”, Arjola Demiri ka thënë disa herë në program se ka një miqësi të madhe prej vitesh me Atdheun, ish konkurrentin e “Për’Puthen”.

Para disa kohësh është përfolur për një prishje marrëdhëniesh, por të dy e kanë mohuar lajmin.

Ndërsa së fundmi, Arjola publikoi një fotografi në rrjetin social Instagram ku ka komentuar edhe Atdheu.

“Shif çfarë femre ka bo nana”, ishte mbishkrimi i këngëtares.

Ndërsa komenti i mikut të saj Atdheut ishte ai që mori vëmendjen e publikut ”Te ka bo nona me katalog avash avash tu i zgjedh ma te mirat e mundshme per ty”, ishte komenti i tij.

Ndryshe, shpesh herë në media përflitet për një lidhje të mundshme në mes të dyshes, mirëpo të dy deri më tani i kanë mohuar këto dyshime.

Shiko Foton:

Të FUNDIT