Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

E tepron Megi Pojani, lëpin akulloren në mënyrë provokuese rrugëvë të Tiranes

Aktorja Megi Pojani njihet për lëvizjet dhe fotografit të cilat i publikon.

Ajo në shumicën e rasteve provokon keq, shkruan InfoKosova.

Së fundi Megi ka publikur dy fotografi teksa shihet duke lëpirë akullore në mënyrën më provokuese.

Ajo madje në njërën fotografi në mës të qytetit bënë një gjest të cilin duket se nuk ka turp fare./InfoKosova/

Shiko fotot:

Të fundit