Web Analytics

Armonda publikon foto duke treguar çfarë ka përgatitur për syfyr

Botuar nga: InfoKosova

Armonda dhe Flamuri, cifti i njohur në rrjetet sociale po agjërojnë.

Dje, Armonda ka treguar se e përgatit iftarin në shtëpi pastaj shkon tek puna e Flamurit dhe e konsumojnë iftarin tek puna e tij.

Por, nuk ka munguar as një fotografi nga syfyri duke treguar se cfarë përgatitur.

Ajo ka përgatitur një syfyr të lehtë, dhe po duket shumë bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT