Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
28 C
Pristina

Arta Nitaj merrë dhuratën romantike të cilën do ta donte secila vajzë

Bukuroshja e njohur Arta Nitaj para disa orësh ka ndarë një story të veçante.

Ajo ka postuar një lule, ku njihet si mesazh dashurie.

Se cili është personi qe i dërgoi ketë dhuratë Artës mbetët privat.

Kujtojmë se Arta lidhjet e saj gjithmonë i ka mbajtur larg publikut dhe nuk ka pas dëshirë të komentohet për ketë gjë./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika