Web Analytics

Arta Nitaj merrë dhuratën romantike të cilën do ta donte secila vajzë

Botuar nga: InfoKosova

Bukuroshja e njohur Arta Nitaj para disa orësh ka ndarë një story të veçante.

Ajo ka postuar një lule, ku njihet si mesazh dashurie.

Se cili është personi qe i dërgoi ketë dhuratë Artës mbetët privat.

Kujtojmë se Arta lidhjet e saj gjithmonë i ka mbajtur larg publikut dhe nuk ka pas dëshirë të komentohet për ketë gjë./Kosovarja/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT