Web Analytics
Ballina Etiketimet Arta Nitaj

Etiketim: Arta Nitaj

Arta Nitaj nuk përmbahet, pozon komplet e zhveshur në vaskë

Arta Nitaj ka provokuar përsëri ndjekësit e saj. Ajo ka postuar një ‘Instastory’ ku u shfaq e shtrirë në vaskë teksa vëmendja shkoi tek linjat...

Arta Nitaj më natyrale se kurrë

Arta Nitaj është njëra ndër personazhet më të komentuara, kjo për shkak paraqitjeve të saja që ka. Çdo postim i saj në rrjete sociale merr...

Në këtë pjesë të trupit paska tatuazh Arta Nitaj

Arta Nitaj ka pozuar për rrjete sociale. Arta Nitaj ka publikuar pamje ku shihet me paraqitje më natyrale por sigurisht e cila morri vëmendje të...

“Ndaju nga e dashura jote, kur unë të mërzitem”, Arta Nitaj...

Arta Nitaj nuk është emër i panjohur për publikun shqiptar. Vajza nga Peja është një nga femrat më të komentuara në mediat rozë thuajse për...

Arta Nitaj poston videon duke treguar këndet e saja më të...

Arta Nitaj ka publikuar një video në rrjete sociale, aktorja dhe modelj ashqiptare, Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjete sociale. Aktorja Arta Nitaj, është...

Arta Nitaj e djeg rrjetin, shfaqet pa sytjena fare

Modelja Arta Nitaj ia dha flaken rrjetit sonte. E veshur me një veshje unike, Arta Nitaj ka pozuar pa sytjena, shkruan InfoKosova. Ajo shfaqi format e...

Arta Nitaj merrë vëmendje me fustanin super te shkurtër

Arta Nitaj postoi një fotografi të re. Veshur me fustan të shkurtër ajo po duket mahnitëse, shkruan InfoKosova. Përmes ngjyrës së kaltërt të fustanit ajo vë...

Ia ‘kopjoi’ stilin e flokëve, Loredana replikon me Arta Nitajn

Të famshmet shqiptare shpesh i kemi parë duke bërë “xing” me veshjet, stilet e flokëve e detaje të tjera. Sigurisht se kjo do ndodhë se...

Arta Nitaj me lëvizje atraktive nga vetura

Arta Nitaj ka publikuar një video nga vetura. Ajo shihet derisa bën lëvizje atraktive derisa e shijon muzikën, shkruan InfoKosova. Vëmendje marrin format e bukur trupore. Ajo...

Arta Nitaj provokon nga dhoma e hotelit

Arta Nitaj ndodhet sërish në pushime. Modelja dhe blogerja e njohur thuajse tërë verën e ka kaluar në pushime duke vizituar vende të ndryshme. Arta komentohet...

LAJMET MË TË LEXUARA