Web Analytics

Tag: Arta Nitaj

Ndjekësit të shqetësuar për të, çfarë po ndodh me Arta Nitaj?

Modelja e njohur Arta Nitaj ka një kohë qe nuk është aktive në mediat sociale. Arta ka bllokuar edhe llogarinë...

Arta Nitaj na prezanton me motrën me mbulesë, kaq e bukur qenka

Arta Nitaj njihet si një nga modelet më të komentuara në vendin tonë. Arta, familjen e saj e mbanë shumë...

Arta Nitaj merrë dhuratën romantike të cilën do ta donte secila vajzë

Bukuroshja e njohur Arta Nitaj para disa orësh ka ndarë një story të veçante. Ajo ka postuar një lule, ku...

Nuk do besoni sa vite mbushi sot Arta Nitaj

Modelja dhe aktorja e njohur Arta Nitaj feston ditëlindjen. Për këtë ditë ajo mori urime të shumta nga miqtë, familjarët...

Arta Nitaj vë në pah gjoksin me bluzën super të hapur

Arta Nitaj është padyshim shumë e ndjekur dhe e komentuar në rrjete sociale. Ajo është aktive duke sjellur poza të...

Arta Nitaj bën gjestin e pahijshëm nga makina

Aktorja e njohur shpesh shfaqet provokuese në imazhe të shumta për të cilat edhe komentohet në media rozë. Një gjë...