Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Nuk do besoni sa vite mbushi sot Arta Nitaj

Modelja dhe aktorja e njohur Arta Nitaj feston ditëlindjen.

Për këtë ditë ajo mori urime të shumta nga miqtë, familjarët por edhe ndjekësit e shumtë.

Ajo sot ka mbushur vetëm 27 vite jetë ndërsa shkëlqeu për këtë ditë.

Ndryshe, ajo është një nga vajzat më të njdjekura në rrjete sociale ku shpesh sjell foto atraktive./InfoKosova/

Të fundit