Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Arta Nitaj vë në pah gjoksin me bluzën super të hapur

Arta Nitaj është padyshim shumë e ndjekur dhe e komentuar në rrjete sociale.

Ajo është aktive duke sjellur poza të shumta, e shumica prej tyre provokative.

Së fundmi ka publikuar një foto ku vë në pah gjoksin me bluzën e hapur me ngjyrë te bardhë.

Ndërsa sigurisht vëmendje merrë edhe trupi i saj me ngjyrë dhe po duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit