Web Analytics

As Labi nuk do ta njoh nusen e tij, Qëndresa ndryshon komplet në paraqitjen e fundit

Botuar nga: InfoKosova

Qendresa Bajrami eshte e njohur nga publiku si bashkeshortja e moderatorit Labinot Gashi.

Ajo eshte bere edhe blogere duke inspiruar vajzat per veshje e stil.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale, ku në të fundit është shfaqur me një fustan të shkurtër dhe shumë të bukur.

Në fotografinë e fundit, si rrallëherë ajo është shfaqur me stil sportiv dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT