Web Analytics

As Vesa nuk i shpëton ndërhyrjeve estetike në fytyrë, kjo është ndërhyrja që ka bërë

Botuar nga: InfoKosova

Ish banorja e Big Brother Vip Kosova, Vesa Vllasaliu konsiderohej si një nga banoret më natyrale.

Ajo edhe vetë ka treguar se nuk kishte ndërhyrje në fytyrë, por tani ka kanë ndryshuar gjërat.

Ajo ka bërë një ndërhyrje në fytyrë duke formësuar vijat e fytyrës me metoden Lemon Bottle që po e përdorin shumë fytyra të njohura dhe jo vetëm.

Videoja nga ndërhyrja është publikuar në TikTok dhe Vesa u nda e kënqaur me rezultatin./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT