Web Analytics

Tag: Vesa Luma

A e keni ditur se si janë njohur Big Basta dhe Vesa Luma?

Nuk ishte muzika që i bashkoi çiftin e njohur Big Basta dhe Vesa Luma, por kërcimi! Ata u njohën më...

Festoi ditëlindjen, ja sa vite mbushi Vesa Luma

Dje ishte një ditë e veçantë për këngëtaren e njohur Vesa Luma, e cila festoi ditëlindjen e saj. E lindur...

Vesa Luma bën reagimin e papritur pas përjashtimit të Eglës nga Big Brother

Egla Ceno u përjashtua nga Big Brother VIP Albania 3. Aktorja e njohur u largua për shkak të ofendimeve që...

As Vesa nuk i shpëton ndërhyrjeve estetike në fytyrë, kjo është ndërhyrja që ka bërë

Ish banorja e Big Brother Vip Kosova, Vesa Vllasaliu konsiderohej si një nga banoret më natyrale. Ajo edhe vetë ka...

Vesa bën lëmsh rrjetin, publikon foto romantike në krahët e të dashurit të ri?

Vesa Vllasaliu është ish banorja e BBVK që është mjaft aktive në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka bërë lëmsh...

Vesa në hall se mbeti beqare e nuk po i shkruan askush, merrë vendimim e papritur

Vesa Vllasaliu është ish banorja e Big Brother Vip Kosova që mori vëmendje të madhe në këtë program. Por, edhe...

Vesa Luma po e përkrah fort këtë banor të Big Brother Vip Kosova

Vesa Luma ka ndarë me ndjekësit preferencën e saj brenda shtëpisë më të famshme. Ajo ka postuar një video me...

Vesa e Big Brother na prezanton me dashurinë e saj të vërtetë

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Vesa Vllasaliu pas daljes nga shtëpia është tejet aktive në mediat sociale. Ajo...

Befason Vesa Luma, publikon një video dhe ka dy fjalë për Sinan Vllasaliun

Këngëtarja e njohur Vesa Luma para pak kohësh është larguar nga Zelanda e Re dhe ka vendosur të jetoj...