Web Analytics

Etiketim: Vesa Luma

Vesa Luma e tregon recetën e antibiotikut natyral

Jetesa në Zelandë të Re i ka krijuar shprehi të reja këngëtares Vesa Luma, veçanërisht në pjesën e ushqimit dhe kulturës.Një prej tyre është...

Kaq shumë i është rritur djali Vesa Lumës

Vesa Luma prej kohësh nuk jëton në Kosovë.Ajo tash ë një kohë të gjatë jeton në Zeland të Re bashkë me bashkëshotrin dhe djalin...

Vesa Luma ndanë imazhin më të bukur më burrin dhe djalin...

Vesa Luma është ndër këngëtaret më të preferuara të publikut.Edhe pse nuk është aktive në muzikë ajo vazhdon të tërheq vëmendje me postimet e...

Edhe pas 7 vitesh martesë Basta dhe Vesa Luma nuk kuptohen...

7 vjet më para nga kalaja e Lëkursit në Sarandë, reperi i njohur nga Tirana, Big Basta dhe këngëtarja e dashur nga Prishtina, Vesa...

Kaq bukur duket, kështu e fillon javën Vesa Luma

Vesa Luma mbetët një këngëtare e njohur në mediet rozë.Ajo për ndjekësit nuk ndalet me momente të shumta, duke shkëlqyer në çdo kohë.Duke qenë...

Vesa poston foton më të bukur artistike , do ta “çmend”...

Vesa Luma, njihet si një artiste dhe këngëtare e muzikës live, ani pse shkollimin e përfundoi si gazetare, ajo famën e mori si këngëtare,...

Vesa Luma: Dua Lipa është thesar, në vend se me ia...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, ka reaguar pas zhvendosjes së festivalit “Sunny Hill” në Tiranë.Artistja, e cila jeton dhe vepron në Zelandë të...

Vesa Luma shihet duke kafshuar lule

Këngëtarja e njohur Vesa Luma shihet duke bërë një veprim tejet interesant.Në një fotografi që ka publikuar së fundmi, ajo shihet duke kafshuar një...

Vesa del në darkë romantike, fustani i saj ia tregon hiret...

Vesa Luma, po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.Ani pse nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri kohëve të fundit, ajo ende...

Në Prishtinë mbahet Parada e Krenarisë – Vesa Luma shpreh ka...

Sot (e enjte) në orën 11:00 në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë ka filluar Parada e Krenarisë, që ka për qëllim promovimin e të drejtave...

LAJMET MË TË LEXUARA