Web Analytics

Festoi ditëlindjen, ja sa vite mbushi Vesa Luma

Botuar nga: InfoKosova

Dje ishte një ditë e veçantë për këngëtaren e njohur Vesa Luma, e cila festoi ditëlindjen e saj.

E lindur më 12 maj 1986, ajo mbushi plot 38 pranvera, duke e bërë këtë ditë një prej datave më të rëndësishme në jetën e saj.

Këngëtarja ka filluar festimin e ditëlindjes që në orët e para të mesnatës, duke marrë urime nga fansat dhe miqtë e saj.

Një urim publik i veçantë ka ardhur edhe nga Big Basta, duke shtuar kështu në emocionet e festës.

Në kohën e fundit, Vesa dhe Big Basta janë rikthyer në Shqipëri pas një periudhe largimi në Zelandën e Re.

Shiko videon:

Të FUNDIT