Web Analytics

Askush nuk po e njeh, Fifi transformohet krejtësisht pas kthimit nga Amerika

Botuar nga: InfoKosova

Filloreta Raçi, vazhdon të jetë njëra nga emrat më të komentuar në mediat rozë, ndonëse, tashmë ka kohë që është pjesë e skenës muzikore, Fifi llogaritet si njëra nga artiset më të nga publikuar.

Sezoni veror ka qenë i stërngarkuar me koncerte e ndeja, të cilat këngëtarja shpesh herë i ka postuar edhe në rrjetet e saj sociale.

Ajo është me e lumtur se kurrë në krah të Adis Patushit, se fundmi Fifi kishte qëndruar disa javë në Amerikë, ku kishte përformuar në disa ndeja, e pas kthimit nga Amerika, Fifi është transformuar në pamje.

Me flokë të kapura dhe me grim të rëndë, syzët e vendosura kanë bërë që Fifi të transformohet, në këtë pamje atë vështirë se do ta njihnit.

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,992NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT