Web Analytics

Asnjë nga familjarët e tyre nuk e ndjekin Heidin në Instagram? Donaldi befason me përgjigjen!

Botuar nga: InfoKosova

Donaldi ishte i ftuar në Fun Club për të folur për lojën e Romes brenda BBVA.

Kur u pyet për Heidin ai tha se i duket shumë nice duke thënë se nuk e di pse ka komente negative nga njerëzit.

Po ashtu asnjë prej familjarëve të tij nuk e ndjek Heidin dhe për këtë kishte një përgjigje.

”Unë nuk ndjek Heidin sepse nuk e di se kush ia menaxhon.

Kur ai kishte një lidhje jo të qëndrueshme, nuk mund të dal me sëpatë në dorë, nuk e di se çfarë do Romeo, për aq kohë sa e do Heidin, unë do e suportoj atë. “Pse nuk e ndiqni në Instagram”, këto më duken budallallëqe.

Shiko videon:

Të FUNDIT