Web Analytics

Tag: Donald Veshaj

Donaldi takon edhe një tjetër familjar të Heidit, publikohen pamjet

Donald Veshaj para pak dite ka takuar edhe dajën e Heidit në një emision televiz. Në një postim në instagram,...

I thonë se nuk “di të lexojë”, zbulohet problemi shëndetësor që kanë dy vëllezërit Veshaj

Banori i BBVA Romeo Veshaj shpesh herë është kritikuar nga banorët e tjerë për faktin që dinte të lexonte...

Reagon Donaldi pas daklaratës së Gracianos për Romeon, zbulon një tjetër sekret

Donaldi postoi një video në Instastory dje, duke ironizuar deklaratën e Gracianos ndaj Romeos. “Po ta shikoni, gjysa prej tyre...

Donaldi i dërgon letër Einxhel në emisionin e Borës, ajo habit me reagimin

Ish-banorja e “Big Brother Vip 1”, do të jetë e ftuara e radhës në emisionin e moderatores Bora Zemani,...

Akuzat e rënda ndaj Romes, reagon ashpër Donaldi

‘Prime’ i se shtunes nisi me një diskutim lidhur me çiftin Heidi-Romeo, teksa ky i fundit u sulmua prej...

Donaldi bën paralajmërimin e fortë! Ja njoftimi i rëndësishëm që ka për Romeon

Ditën e kaluar, Romeo përballet me një debat të hapur me banorët e lagjes, duke shkaktuar tensione në natën...

‘Sulmi’ ndaj Romeos shkoi deri tek familja, reagon Donaldi i revoltuar

Pas debatit të ashpër mes Romeos, Liamit dhe Meritonit, ku ata shpesh kishin sulme personale duke përfshirë edhe referenca...

Asnjë nga familjarët e tyre nuk e ndjekin Heidin në Instagram? Donaldi befason me përgjigjen!

Donaldi ishte i ftuar në Fun Club për të folur për lojën e Romes brenda BBVA. Kur u pyet për...

Juli i përmendi Romeos romancën me Beatrix, reagon Donaldi

Pak ditë më parë Juli e krahasoi romancën e Romeos me Heidin me atë të BBV1 mes Donaldit dhe...

Donaldi flet për herë të parë për çiftin Romeo e Heidi, habit me deklaratën

I ftuar ditën e djeshme në ‘Fan Club’ ishte Donald Veshaj i cili ka folur më tepër lidhur me...

Elgiti mbrëmë në dasmë tentoi “t’i jap” Romeos diçka të Donaldit, ai habit me reagimin

Mbrëmë “Big Brother” organizoi dasmën e Heidit dhe Romeos. I ftuar special ishte këngëtari Elgit Doda i cili është edhe...

E përmendën prapë në Big Brother, regon ashpër Donald Veshaj

Aktori dhe këngëtari i njohur, Donald Veshaj, i cili u bë një figurë shumë e dashur për publikun shqiptar...