Web Analytics

Etiketim: Donald Veshaj

Nxehen keq situata mes Donaldit dhe Einxhel, Dagz i del në...

Zarfi i bardhë në shtëpi ka ndikuar që mes banorëve të plasë sherri.Vëllai i Madh ka vënë re se rregullat në shtëpia sa i...

“E lan ndonjëherë kokën?” Beniada i kthehet Donaldit: Maskara…

Teksa qëndronte me banorët në oborr, Donaldi ka treguar se nuk është person i durueshëm.Pas një bisede të shkurtër, Donaldi filloi të nguc Beniadën...

Shqipja thumbon Betrix: Dikush le ta liroj Donaldin nga kjo adoleshente…

Shumë momente të Big Brother Vip Albania po bëhen virale në rrjetet sociale.E në shumë prej tyre edhe cifti Donald dhe Beatrix që shumica...

Romeo publikon videon e fundit që Donaldi i ka dërguar pak...

Ndër banorët më të komentuar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, është aktori i njohur Donald Veshaj.Aktori është ndër konkurrentët më të fortë...

Pyet Donaldi: Kë shikoni më të fortë, Ilirin apo mua?

Ka ndodhur një bisedë e zakonshme mes banorëve.Ishte Donaldi ai i cili nuk hezitoi të pyeste vajzat pse kë shohin konkurrent më të fortë,...

Publikohet momenti kur Donaldi i numëronte ditët për ditëlindjen e Borës

Donald Veshaj është një nga banorët më të pëlqyer në Big Brother Vip, eksperienca e tij filloj bujshëm e sidomos javën e tretë të...

Kështu ia shprehin dashurinë njëri tjetrit Donaldi dhe Beatrixi

Donald Veshaj dhe Betarix Ramosaj tashmë janë çifti më i përfolur i Shoë bizit shqiptar.Ata kanë nisur një lidhje në shtëpinë më të madhe...

Einxhel spjegon deklaratën për Donaldin, ja pse i ka dhënë një...

Donald dhe Einxhel janë dy nga konkurrentët më të fortë të Big Brother Vip, dy banorët e formatit më të shikuar momentalisht ka dy...

E pranon Donaldi: Iliri është lojtar më i fortë se unë...

Dagz-i dhe Einxhel kanë diskutuar disa gjëra për banorët e tjerë, ata kanë diskutuar për Ilirin dhe Donaldin.Einxhel dhe Donaldi kanë pasur debate dy...

Iliri e këshillon Donaldin për Trixën

‘Vëllai i Madh’, ka përgaditur një natë meksikane për disa nga banorët, Donaldi dhe Iliri ishin pjesë e kësaj nate meksikane.Ata kanë diskutuar edhe...

LAJMET MË TË LEXUARA