Web Analytics

Donaldi bën paralajmërimin e fortë! Ja njoftimi i rëndësishëm që ka për Romeon

Botuar nga: InfoKosova

Ditën e kaluar, Romeo përballet me një debat të hapur me banorët e lagjes, duke shkaktuar tensione në natën e rezervuar për ta.

Në vend që të jenë momente intime, Romeo shpesh dilte nga dhoma për të diskutuar me të tjerët, veprim që irritonte Heidin, partneren e tij.

Për të përfunduar më keq, një dron i pajisur me një mesazh të papritur për Heidin u shfaq, duke akuzuar Romeo për sjellje të papërshtatshme dhe për të urdhëruar Heidin të hapte sytë.

Kjo ngjarje solli më shumë tension në marrëdhënien e tyre, duke e bërë Romeo të mendonte se të largoheshin nga shtëpia ishte zgjidhja.

Megjithatë, Donaldi, vëllai i Romeos, njoftoi në Instagram se një dron do të dërgohej për të.

Kjo lajmërim nxiti të gjithë të pyesnin se çfarë mesazhi do të kishte ai për Romeon. Pritjet janë të larta dhe fansat po presin me padurim për zhvillimet e ardhshme.

Shiko foton:

Të FUNDIT