Web Analytics

Akuzat e rënda ndaj Romes, reagon ashpër Donaldi

Botuar nga: InfoKosova

‘Prime’ i se shtunes nisi me një diskutim lidhur me çiftin Heidi-Romeo, teksa ky i fundit u sulmua prej banorëve dhe jo vetëm pasi u largua herë pas here nga suita që ‘Vëllai i Madh’ dërgoi çiftin, duke lënë kështu Heidin të vetme.

Pas akuzave të ngritura ndaj Romeos ka ardhur një reagim nga vëllai i tij Donaldi teksa i ka dalë në mbrojtje dhe i jep kurajo të durojë dhe pak.

Mirëpo ajo çfarë mungoi në këtë reagim ishte se ai në asnjë rresht nuk përmendi deklaratën e Erjolës teksa kjo e fundit krahasoi lidhjen e Romeos dhe Heidit me atë që Donaldi ka patur me Beatrix në ‘BBV1’.

Shiko foton:

Të FUNDIT