Web Analytics

Elgiti mbrëmë në dasmë tentoi “t’i jap” Romeos diçka të Donaldit, ai habit me reagimin

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmë “Big Brother” organizoi dasmën e Heidit dhe Romeos.

I ftuar special ishte këngëtari Elgit Doda i cili është edhe mik me këngëtarin.

Kjo befasi e përloti Romeon. Teksa ai u takua dhe u përqafua me mikun e tij, ai nuk vuri re diçka.

Para se Elgiti të hynte në BBV, Donaldi tregoi në një Instastory se Elgiti ishte lyer me parfumin e tij që Romeo ta kuptonte aromën e tij ,por ai nuk e ka njohur parfumin.

Të FUNDIT