Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Tag: Elgit Doda

Elgit Doda zbulon sesi këngën e bashkëshortes së tij Kleas i’a dha Dafinës

Elgit Doda është një prej kantautorëve më të mirë shqiptarë. Mes bashkëpunimeve dhe këngëve të tij ndër vite, ai...

Elgiti mbrëmë në dasmë tentoi “t’i jap” Romeos diçka të Donaldit, ai habit me reagimin

Mbrëmë “Big Brother” organizoi dasmën e Heidit dhe Romeos. I ftuar special ishte këngëtari Elgit Doda i cili është edhe...

Elgit Doda reagon pas pyetjeve të Romeos në BBVA

Romeo ishte banori që u sulmua më shumë në lojën me pyetje anonime. Disa nga pyetjet që iu bënë atij...