Web Analytics

Elgit Doda reagon pas pyetjeve të Romeos në BBVA

Botuar nga: InfoKosova

Romeo ishte banori që u sulmua më shumë në lojën me pyetje anonime.

Disa nga pyetjet që iu bënë atij kishin të bënin me lidhjet brenda dhe jashtë shtëpisë, ku u komentua kryesisht ajo me këngëtaren Jonida Maliqi.

Donaldi ka qenë i pari që ka reaguar në lidhje me lojën, por mesa duket pas tij pasoi edhe reagimi i Elgit Dodës i cili është mik i ngushtë i binjakëve.

Në një postim në Instastory ai shkruan:

“He bro janë bërë hienat bashkë me të gërvisht? Jepi gaz babo, përcilli 1 nga 1.”

Të FUNDIT