Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Atdheu do të bëhet pishman gjithë jetën, Xhuli do ta ‘çmend’ me këtë pamje

Modelja Xhuliana Nura ishte finalistja e tretë e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Ajo u kthye në një nga emrat më të komentuar përgjatë gjithë rrugëtimit në shtëpinë e famshme.

Krahas debateve dhe situatave të ndryshme, Xhuli do të mbahet mend edhe përgatitjen e ushqimeve.

Pas daljes nga BBV Xhuli tërë kohën është në qendër të vëmendjes të mediave roze.

E vetëdijshme për këtë, Xhuli vazhdon të jetë shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Pas përfundimit të spektaklit, Xhuli ka shkuar në Londër ku edhe jeton.

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu