Web Analytics

Azem i mërzitur me Albën pas afërsis së saj me Blerandon: Pse po ik, nuk jam duke të ngrënë

Botuar nga: InfoKosova

Së fundmi, në shtëpinë e BBVK, është organizuar një ndejë me DJ dhe si duket se gjatë mbrëmjes, Azemi u mërzit me Albën, pasi kjo e fundit iu afrua më shumë Blerandos dhe po kërcente vazhdimisht me të.

“Përse po ik prej meje, nuk jam duke të ngrënë”, tha Gagica për Vukajn teksa po bisedonte me Shqipe Hysenajn.

I njëjti gjithashtu ia bëri edhe një dhuratë, e cila e gëzoi jashtëzakonisht shumë atë.

Megjithatë, duket se Alba ia ka këputur shpresat Azemit sikurse edhe banorit tjetër, Lumbardhit.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT