Web Analytics

Banores në “Big Brother Vip Albania” i keqësohet gjendja, shqetësohen banorët

Botuar nga: InfoKosova

Erjola Doci është banorja e radhes e cila nuk po ndjehet mirë.

Ajo ka treguar se gjendja e saj emocionale është renduar sapo ka hyr në ‘Big Brother VIP Albania’.

Banorët janë shqetësuar për të dhe kanë filluar të ndihmojnë, duke e këshilluar se cdo gjë do rregullohet.

Ndersa ajo ka vazhduar te qaj me denese./Kosovarja/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT