Web Analytics

Tag: Erjola Doci

Ish banorja e BBVA do u’a hapë sytë me mëngjes me foto super provokuese

Ish-banorja e Big Brother VIP, Erjola Doçi, ka nisur pushimet, ku së fundmi ka shuar edhe kureshtjen e ndjekësve. Moderatorja...

I’u publikua videoja me Azetin, Erjola zbulon për herë të parë për raportin me të

Pasi doli nga Big Brother Erjola Doçi më në fund komentoi videon e famshme që qarkulloi në rrjet me...

Iu publikuan mesazhet me Romeon, Erjola tregon se si është e vërteta

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 3, ngjarjet kanë qenë të vërteta spektakolare, duke sjellë shumë debat edhe...

A ka pasur mesazhe mes saj dhe Romeos? Erjola më në fund e thotë troç!

Pas eliminimit të saj nga gara e "Big Brother VIP3", Erjola Doçi ka shpërndarë dritën e ndriçuar mbi disa...

Dyshimet se ka pasur diçka jashtë me Romeon, Erjola befason me deklaratën për lidhjen e tij me Heidin

Erjola Doçi u eliminua ditën e shtune nga Big Brother VIP Albania 3. Moderatorja pas aludimeve se ka pasur diçka...

Argjira i del kundër partnerit Gracianos, habit me veprimin duke mbështetur Erjolën

Pas daljes së saj nga Big Brother, Erjola ka bërë një hap të papritur duke hequr Gracianon nga lista...

Ish banori i BBVA ‘shokon’ me deklaratën: Erjola do përfundojë në psikiatri pasi të dalë…

Ish-banori Toros Shahnaian ka komentuar në “Breaking” ngjarjet e fundit që kanë ndodhur në BBV3, ku më kryesorja është...

Erjola dhe Romeo fshehin vërtetë një flirt? Postimi ne Instagramin e moderatores shton dyshimet

Gjatë ‘prime-it’ të së martës në “Big Brother VIP 3”, një deklaratë bombë e lëshuar nga Graciano se mes...

Kërkoi që ta linte shtëpinë, Erjola bën deklaratën ‘shokuese’ mes lotësh

Erjola Doçi ka kërkuar pas spektaklit që të largohet nga ‘Big Brother VIP Albania 3’. Kjo për shkak se...

U akuzua se ka lidhje me Romeon, flet miku i Erjolës

Dje gjatë spektaklit është hedhur një akuzë nga Graciano se Romeo ka tentuat të ketë lidhje me Erjolën jashtë...

Në fund të lojës, banorja bën gati valixhet për ta lënë shtëpinë e BBVA!

Mbrëmja e kaluar në “Big Brother VIP Albania” ishte plot surpriza dhe debate të forta. Një prej tyre kishte si...

Plas “bomba” në BBVA? Romeo dhe Erjola kanë lidhje jashtë?

Erjola gjatë prajmit ka shkuar në banjo shumë e shqetësuar. Sipas Ledjonit, Graciano ka thënë se “do ta plasë bombën”...