Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

A ka pasur mesazhe mes saj dhe Romeos? Erjola më në fund e thotë troç!

Pas eliminimit të saj nga gara e “Big Brother VIP3”, Erjola Doçi ka shpërndarë dritën e ndriçuar mbi disa aspekte të rëndësishme të përvojës së saj në shtëpinë e famshme.

Moderatori Ledjon Liço, gjatë një bisede të fundit, ka pyetur Erjolën në lidhje me eventuale mesazhe të marrë nga Romeo, duke shtuar suspense në studion e televizionit.

Përgjigja e Erjolës ka qenë e qartë dhe e drejtpërdrejtë: “Mesazhe jo, nuk kishte. Nuk ka pasur kurrë mesazhe.”

Duke theksuar se asnjë mesazh nuk ka shkuar nga Romeo drejt saj, Erjola ka theksuar se ajo nuk ka publikuar asgjë të besuar të tij, për të shmangur çdo spekulim të panevojshëm.

Moderatori nuk është ndalur vetëm te kjo, duke kërkuar bindje shtesë nga Erjola.

Për të mos lënë asnjë dyshim të pazgjidhur, ajo ka konfirmuar përsëri që Romeo nuk ka bërë tentativë për t’i komunikuar.

Në fund të bisedës, Ledjoni ka kërkuar opinionin e Erjolës për fituesin e garës.

Erjola, pa hezitim, ka treguar përkrahjen e saj për Juli-n, duke e përcaktuar atë si kandidatin e saj për fituesin e garës, megjithëse ka mbetur e tronditur nga largimi i saj nga loja.

Të fundit