Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Në fund të lojës, banorja bën gati valixhet për ta lënë shtëpinë e BBVA!

Mbrëmja e kaluar në “Big Brother VIP Albania” ishte plot surpriza dhe debate të forta.

Një prej tyre kishte si protagoniste Erjola Doçin dhe Romeo Veshajn, pasi sipas Gracianos, dyshja ka pëlqim për njëri-tjetrin.

Madje balerini shtoi se aktori i ka shkruar më parë Erjolës në Instagram, por kjo u mohua kategorikisht nga dyshja.

Pas spektaklit, Erjola bëri gati valixhen për të lënë shtëpinë, por u ndalua nga banorët e tjerë.

“Pse intimidohesh nga ai?”- ishin fjalët e thëna nga Romeo dhe Egla.

Ndërsa Graciano i tha: “Pse ikën? Doli e vërteta ndaj”.

Shiko videon:

Të fundit