Web Analytics

Dyshimet se ka pasur diçka jashtë me Romeon, Erjola befason me deklaratën për lidhjen e tij me Heidin

Botuar nga: InfoKosova

Erjola Doçi u eliminua ditën e shtune nga Big Brother VIP Albania 3.

Moderatorja pas aludimeve se ka pasur diçka jashtë me Romeon dhe pas daljes së saj nga shtëpia, dha një deklaratë për lidhjen e tij me Heidin.

E pyetur në “Fan Club” se a beson te marrëdhënia e tyre, ajo tha se nuk ka dashuri të sinqertë por vetëm kimi.

“Mes Heidit dhe Romeos kam parë kimi dhe vetëm kaq. Ua kam thënë edhe në sy nuk është diçka e re. Dashurinë e vërtetë nuk e kam ndjerë në muret e asaj shtëpie nga çifti i fundit që mbeti në BBV”, u shpreh ajo.

E njëjta u eliminua dy javë përpara finales së madhe, pas një nominimi të hapur brenda natës, pas Roza Latit.

Të FUNDIT