Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Plas “bomba” në BBVA? Romeo dhe Erjola kanë lidhje jashtë?

Erjola gjatë prajmit ka shkuar në banjo shumë e shqetësuar.

Sipas Ledjonit, Graciano ka thënë se “do ta plasë bombën” në lidhje me Erjolën dhe Romeon, duke aluduar se kanë lidhje diçka.

Graciano pataj ia thotë troç Erjolës gjatë spektaklit: “Keni shkëmbyer mesazhe jashtë me Romeon”.

Kjo e fundit u prek duke u larguar në dhomën e gjumit.

Si duket banorët kanë aludime të qarta për një romanc mes Romeos dhe Erjolës.

Të fundit