Web Analytics

Banorët lënë nam në BBV/ Ronaldo nuk përmbahet, bën veprimin e turpshëm me balerinën (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Ronaldo Sharka ishte mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP” pasi u organizua festa e beqarisë për Luiz Ejllin.

Ai së bashku me disa ish-banorë të tjerë festuan me Luizin, pasi siç është lajmëruar, në finalen e madhe Ejlli do t’i japë fund beqarisë.

Luizi së bashku me Kiara Titon do të kurorëzojnë dashurinë e tyre, e cila lindi brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Por jo vetëm kaq, pasi për festën e beqarisë nuk munguan as striptistet, të cilat kanë ‘çmendur’ djemtë.

“E mbyti. O Ronaldo, është e vogël mo shpirt”, dëgjohet t’i thotë Luizi.

Nga ana tjetër, edhe Krist Aliaj duket se e ka shijuar në maksimum këtë festë.

Edhe ai në fund të festës, nuk po largohej dot nga një balerinë, por ishte Lorenci ai që ndërhyri dhe u tha ‘se do t’i takonte jashtë’. Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT