Web Analytics

Banorët nxjerrin blof produksionin, tregojnë të pathënat që nuk priste askush

Botuar nga: InfoKosova

Graciano Tagani u bë sërish pjesë e shtëpisë më të ndjekur për herë të tretë.

Por, duket se hyrja e Gracianos nuk ka qenë një surprizë për disa nga banorët, pasi ata ishin më herët në dijeni të futjes së tij.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale është një bisedë mes Liamit dhe Romeos, dhe disa banorë të tjerë, kur në një moment Françeska u thotë banorëve se nga shtëpia do të dalë Julia, ndërsa do të kthehet Graciano.

Andaj shtrohet pyetja se ku e mori këtë informatë Françeska.

Të FUNDIT