Web Analytics

Beatrix ende i vuan pasojat e lidhjes me Donaldin, ja çfarë bën

Botuar nga: InfoKosova

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Por, tashmë ajo e ka marrë veten dhe vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo ka zbuluar vetëm gjysmën e fytyrën, sikur të kishte ndonjë problem e t’i duhet të fshihet nga dikush./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT