Web Analytics

Befason Donika Bujupi, rregullohet si nuse dhe duket kaq bukur

Botuar nga: InfoKosova

Donika Kadaj-Bujupi sot befasoi të gjithë me paraqitjen e saj.

Me një fustan të kuq, tejet elegant dhe me buzë të kuqe politikania morri vëmendjen e të gjithëve.

Më nuse se sot Donika, nuk është shfaqur asnjëherë.

Po iu pëlqen ndryshimi i politikanes?/Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT