Web Analytics

Befason Donika Bujupi, rregullohet si nuse dhe duket kaq bukur

Donika Kadaj-Bujupi sot befasoi të gjithë me paraqitjen e saj.

Me një fustan të kuq, tejet elegant dhe me buzë të kuqe politikania morri vëmendjen e të gjithëve.

Më nuse se sot Donika, nuk është shfaqur asnjëherë.

Po iu pëlqen ndryshimi i politikanes?/Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika