Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Befason Ilnisa, bën deklaratën e ‘ashpër’ kundër Eglës

Mbrëmë situatë në ‘Big Brother VIP Albania’ ka agravuar mes Eglës, Julit dhe Mritonit.

Përmes një debati të ashpër Egla shprehet se nuk mund të duron më duhet ti denoncoj në polici.

Andaj Ilisa ka reaguar duke ripostuar një ‘story’ ku shkruante se “Karma e fëmijëve qe ke përmend aty, e do i mësoje Anaisit pozicionin më të mirë në se*s, vajza e Julit si dritë, vajza e Jetmirit, nena dhe motra Meritonit qe ste kanë faj po të kthehen mbrapsht”.

Kujtojmë se Ilnisa ka përkrahë fuqishem Meritoin gjatë qëndrimit të tij në ‘BBVA’.

Shiko foton:

Të fundit