Web Analytics

Befason nusja e Labit, shfaqet me fustan rrjetë në qytet

Botuar nga: InfoKosova

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj unike.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale ku sjell pamje nga jeta e saj private.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të bardhë rrjete dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT