Web Analytics

Befason nusja e Labit, zbulon më shumë se që duhet nga trupi i saj

Botuar nga: InfoKosova

Qendresa Bajrami është bashkëshortja e prezantuesit Labinot Gashi.

Ky i fundit vazhdon ta sjell në ekran programin e tij të njohur “1 kafe ne Labin”, i cili vitet e fundit transmetohet në “KTV”.

Kohë pas kohe Labi shihet përkrah bashkëshortes dhe të bijës së vetme.

Qëndresës i pëlqen të vishet e të grimohet, e këtë herë është shfaqur pak më e zbuluar./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT