Web Analytics

Befason Qëndresa e Labit, vishet si në gjimnaz

Botuar nga: InfoKosova

Qendresa Gashi eshte nje nga blogeret me te perfolura ne vend e cila ne publik u be e njohur si bashkeshortja e moderatorit Labinit Gashi.

Ajo dhe Labi tashme jane prinder te nje vajze dhe shpesh sjellin foto me familjen.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale ku kryesisht tregon veshjet e perditshme.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur me të zeza dhe po duket tejet bukur mirepo mori vemendje pasi duket si te ishte veshje gjimnazi./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT