Web Analytics
E martë, 6 Qershor, 2023

Bëhet virale videoja me ‘perlat’ e Arbër Hajdarit

Ky edicion i Big Brother VIP Albania ka qene mjaft i ndjekur ane e mbane ku flitet shqip.

Ndersa te shumta kane qene edhe editimet nga pjese te ndryshme te shkeputura nga spektakli.

Një video që po qarkullon në rrjet ka të bëjë me Arbër Hajdarin.

Ndjekësit kanë krijuar me humor gjithë reagimet e opinionistit të BBVA në një video të vetme.

Kaq është dashur dhe rrjeti ka shpërthyer në të qeshura me perlat e Arbër Hajdarit.

Shiko videon:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu