Web Analytics

Blero ‘detyron’ Albёn tё fshijё këtë video me tё dashurёn e tij?!

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi, ka kohë që përmend të dashuren e tij, por që të njëjtën nuk e ka prezantuar asnjëherë publikisht.

Ai nuk ka dashur deri më tani që të bëhet publik identiteti i vajzës që i mori zemrën.

Gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP Kosova”, Blero e përmendi disa herë të dashurën, duke e përshkruar atë si ‘gruan perfekte’.

Tani që e shohim dhe ne, Blero nuk paska pasur faj.

Blero është parë me “Bebin”, ashtu siç e quan ai, në “after-party” të Big-ut.

Dyshja u shoqëruan nga DJ Miss Rose dhe Alba, dhe kaluan mbrëmje të bukur.

“Bebi” i Bleros shkëlqeu në fustan me gurë, i cili theksonte linjat e saj trupore.

Alba ishte ajo qe postoi nje video se bashku me te dashuren e Bleros, mirepo nuk vonoi shume dhe e fshiu.

Mirepo ajo tashme eshte shperndare ne rrjet/VEQSHQIP/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT