Web Analytics

‘Nxehen gjakrat’ në Big Brother Vip Albania: Gangsterin në shtëpi nuk e bën dot…

Botuar nga: InfoKosova

Debatet kanë qenë të shumta mes banorëve të Big Brother VIP Albania 3 dhe ‘gjakrat janë ndezur’ mes tyre.

Debate ka pasur edhe mes Julit dhe Gracianos, teksa ky i fundit mendon se ka një aleancë në dyshen Gazi-Juli.

Juli: Nuk respektoi as mua, as Gazin.

Është person negativ.

Ti nuk di të shohësh.

Unë quhem Juli, Gazi e ka ai… Gangsterin në shtëpi nuk e bën dot…

Graciano: Juli bëri dhe gangsterin dhe kërcënuesin. Unë nuk e kam as në eduktatë, as në natyrë…

Ndërkaq, opinionisti Arbër Hajdari tha: Në trurin tim Graciano nuk plotëson asnjë kusht për të qenë gangster…

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT