Web Analytics

Ky është banori që u eleminua sonte nga Big Brother VIP Albania 3

Botuar nga: InfoKosova

Gabriele është banori i radhës që u eleminua nga shtëpia e famshme e Big Brother VIP Albania 3.

Mbetet për t’u parë nëse ai do ketë biletën e kthimit të Lori Caffe.

Banorët të cilët ishin në nominim këtë javë janë: Ilnisa, Fationi, Gabriele, Meritoni, Meri, Sara dhe Juli.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT