Web Analytics
E hënë, 5 Qershor, 2023

Blero humb njeriun e dashur të familjes

Familja Muharremi u zgjua në zi ditën e sotme.

Blero përmes rrjeteve sociale ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të gruas së axhës së tij.

Këngëtari ka shfrytëzuar Instagramin e tij për të dhënë lajmin për miqtë dhe familjarët.

Ai ka dhënë detaje rreth ceremonisë së varrimit.

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu