Web Analytics

Blero humb njeriun e dashur të familjes

Botuar nga: InfoKosova

Familja Muharremi u zgjua në zi ditën e sotme.

Blero përmes rrjeteve sociale ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të gruas së axhës së tij.

Këngëtari ka shfrytëzuar Instagramin e tij për të dhënë lajmin për miqtë dhe familjarët.

Ai ka dhënë detaje rreth ceremonisë së varrimit.

Shiko foton:

Të FUNDIT