Web Analytics

Bora e Donaldi flejnë bashkë, bukuroshja publikon momente intime

Botuar nga: InfoKosova

Bora dhe Donaldi vazhdojnë të jenë çifti më i përfolur në Shqipëri.

Ata vazhdimisht shfaqen së bashku.

Së fundmi ata kanë publikuar një pamje ku shihen bashkë para gjumit.

Të dy duken shumë të lumtur në praninë e njëri-tjetrit

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x