Web Analytics

Bora shkon në pushime me djalin e saj dhe Donaldin, sjellin fotot e ëmbla bashkë

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja e njohur Bora Zemani po i shpërndan ndjekësve të saj momente të veçanta nga pushimet e saj në Stamboll në rrjetet sociale.

Në postimet e fundit, ajo ka ndarë disa pamje nga koha e shkurtër që ka kaluar në qytetin historik, duke shkruar në njërën prej tyre “24 orë në Stamboll”.

Por, Bora nuk ishte vetëm në këtë aventurë.

Ajo shihet në fotografitë e publikuara në shoqërinë e djalin Arborin dhe partnerit të saj, Donaldin.

Kjo moment i bukur sjellë afër ndjekësve të saj një pamje të ngrohtë dhe të frymëzuar nga jeta familjare.

Vlen të përmendim se aktualisht Bora Zemani drejton emisionin e saj të njohur “Cherry on Top”, ndër emisionet më të suksesshme në ekranin televiziv shqiptar.

Shiko fotot:

Të FUNDIT