Web Analytics

Etiketim: Bora Zemani

Zbulohet plani i Borës për tu futur në BBV për një...

Bora Zemani sërish është përfolur për hyrjen e saj në BBV.Bora Zemani vendosi të festoj ditëlindjen me të gjithë miqtë e saj të afërt,...

Një javë pas ditëlindjes Bora pranon një buqetë me lule nga...

Ditëlindja e Borës bëri bujë mediatike tash e një javë.Moderatorja shqiptare festoi ditëlindjen me 9 janar duke organizuar dy festa me familjarë, miqë e...

Publikohet momenti kur Donaldi i numëronte ditët për ditëlindjen e Borës

Donald Veshaj është një nga banorët më të pëlqyer në Big Brother Vip, eksperienca e tij filloj bujshëm e sidomos javën e tretë të...

Bora ”rrëzon” Luanën nga froni i mbretëreshës së rrjeteve sociale!

Dhuratat për 30 vjetorin e Bora Zemanit, nuk paskan mbaruar!Moderatorja duket se ka “rrëzuar” nga froni i “Mbretëreshës së Instagramit” Luana Vjollca, kjo e...

‘Kush të ndau prej meje’, kënga e famshme që ia kënduan...

Bora Zemani ditë më parë festoi ditëlindjen e saj të 30-të, ditëlindja e moderatores mori vëmendje të madhe.Moderatorja ftoi shumë personazhe të famshme në...

“Nuk flas keq për ty”, Bora i bën dedikim Donaldit?

Moderatorja e famshme shqiptare, Bora Zemani, po qëndron në krye të mediave rozë thuajse për çdo lëvizje.Çdo veprim i saj arrin të shndërrohet në...

Mamaja e Beatrix sulmon Bora Zemanin? “Mos të vrapojë pas meshkujve...

Beatrix Ramosaj është një nga banoret e shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” rrugëtimi i së cilës është komentuar shumë nga publiku, që nga...

A është Noizy në një marrëdhënie dashurore me Borën?

Ditëve të fundit është aluduar për një marrëdhënie dashurore mes reperit, Rigels Rajku – Noizy dhe moderatores së njohur, Bora Zemanit.Në media kanë qarkulluar...

Në ditëlindjen e Bores, Xhensila zbulon një detaj që askush nuk...

Moderatorja Bora Zemani festoi të enjten ditëlindjen e 30-të për të dytën herë ku mblodhi familjarë, miqë e kolegë për të festuar bashkë.Diçka të...

“Shkëmbejnë zemra”, Atdhe Xharavina publikon mesazhet me Borën, dhe zbulon të...

Atdhe Xharavina, në intervistën e fundit në emisionin ‘Glamour Zone’, ka publikuar disa mesazhe të cilat shkaktuan zhurmë në rrjet menjëherë pas publikimit të...

LAJMET MË TË LEXUARA