Web Analytics

Buci tha se ia ka ndaluar hyrjen te klubi ku punon, Gania i shkon tek vendi punës dhe bën veprimin e papritur

Botuar nga: InfoKosova

Gani Gërmia dhe Buci janë të dy ish banor të Big Brother Vip Kosova 2.

Edhe pse në fillim kishin lojën bashkë, ata më pas prishen raportin e tyre duke prishur miqesinë.

Në një intervistë pasi doli nga BBVK, Buci kishte thënë se Ganisë do ia ndaloj hyrjen në klubin ku ai punon.

Ndërsa Gania mbrëmë ka publikuar foto pikërisht nga klubi ku Buci punon duke shkruajtur:

“Nën masa të rrepta sigurie, arrita në lokacionin ku është ndaluar ditë me parë”./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT